Επικοινωνία

Γραφείο Ανάπτυξης και Αποφοίτων

Γραφείο Βοστώνης

Γραφείο Αθήνας

Advancement Office
The American College of Greece
31 State St., 4th Floor
Boston, MA 02109
USA Tel: 857-284-7908
Fax: 857-284-7915
Office of Advancement
Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος
Γραβιάς 6, Αγία Παρασκευή, 153 42 Αθήνα
Τηλ: +30 210 6009800-9, εσωτ: 1308, 1037, 1379
E-mail: development-alumni@acg.edu

Γραφείο Αθήνας

 


Μαρία Λαϊνά
Executive Director of Advancement – Alumni
Τηλ: +30 210 600 9800, εσωτ: 1035
Ε-mail: mlaina@acg.edu
LinkedIn: Maria Laina

Αλίκη Γιαννακοπούλου
Executive Director of Advancement – Development
Τηλ: +30 210 600 9800, εσωτ: 1239
E-mail: agiannakopoulou@acg.edu
LinkedIn: Aliki Giannakopoulou
CHRISTINA
Χριστίνα Χάντζου
Senior Manager, Advancement-Alumni
Τηλ: +30 210 600 9800, εσωτ: 1308
E-mail: cchantzou@acg.edu
LinkedIn: Christina Chantzou
Tina Roumelioti
Τίνα Ρουμελιώτη
Senior Coordinator, Advancement-Alumni
Tel.: +30 210 600 9800, ext. 1379
E-mail: sroumeliotis@acg.edu
LinkedIn: Tina Roumelioti
George Stathias
Γιώργος Σταθιάς
Insights & Reporting Specialist, Advancement-Alumni
Tel.: +30 210 600 9800, ext. 1039
E-mail: gstathias@acg.edu
LinkedIn: George Stathias
Marilena Menti
Μαριλένα Μεντή
Coordinator, Advancement-Alumni
Tel.: +30 210 600 9800, ext. 1309
E-mail: mmenti@acg.edu
LinkedIn: Marilena Menti

Γραφείο Βοστώνης


Alison Townley
Vice President of Advancement

Office: 857-284-7908
Cell: 917-470-2421
E-mail: atownley@acg.edu
LinkedIn: Alison Townley

Anna Seaton-Huntington
Executive Director Advancement

Office: 857-284-7908
E-mail: ahuntington@acg.edu
LinkedIn: Anna Seaton Huntington